"Advanced Solutions of Microsoft SharePoint Server 2013" eğitiminde 5 gün boyunca, katılımcılar bir Sharepoint 2013 ortamının planlanması, yönetilmesi ve konfigüre edilmesi gibi konularına değinilecektir. Eğitim boyunca üzerinde özel olarak durulacak konulardan bazıları; yüksek erişilebilirlik, felaket senaryoları, servis mimarisi, sosyal özellikler, verimlilik ve iş zekası çözümleri, kurumsal içerik yönetimi çözümleri olacaktır. Bunların yanında Search Experience ve Governance konuları incelenip, Sharepoint 2013 ortamının yükseltilmesine veya taşınmasına da yer verilecektir.

Sharepoint 2013'te ileri seviye kurumsal portal çözümlerinin geliştirilebilmesini amaçlayan "Developing Microsoft SharePoint Server 2013 Advanced Solutions" eğitiminde, Enterprise Search, Managed Metadata Service (MMS), Business Connectivity Services (BCS), Enterprise Content Management (ECM), Web Content Management (WCM) ve Sosyal özellikler gibi ana başlıklar detaylı yer verilmektedir, örneklerle katılımcıların bu bilgileri pekiştirmesi sağlanacaktır.

SharePoint, Design and Branding eğitiminde, Sharepoint uygulamalarına tasarım öğelerini uygulamanın inceliklerine yer verilecek, Sharepoint Designer aracının kullanımını inceleyecek ve Sharepoint uygulamalarının "arayüz tasarım giydirme" süreçlerine baştan sona değinilecektir.

Sharepoint 2010 ortamında gerçekleşecek olan "SharePoint Server 2010 for the Site Owner / Power Users" eğitiminde, katılımcılar Sharepoint uygulamalarında yeni liste ve site oluşturmayı, iş akışları oluşturmayı ve yönetmeyi, kullanıcı girişlerini yönetmeyi, çeşitli özelleştirmeler yapmayı öğrenerek örneklerle bu bilgilere örneklerle değinilecektir.

Pratik bilgiler ve örnek çalışmalarla Sharepoint 2010 platformu üzerinde uygulama geliştirme deneyimi anlatılacaktır. Katılımcıların Microsoft Visual Studio 2008 yada daha sonraki sürümleri ile geliştirme yapmış olmaları lazım.

Sharepoint 2013 ortamında gerçekleşecek "Microsoft SharePoint Server 2013 for the Site Owner / Power User" eğitiminde, katılımcılar Sharepoint uygulamalarında yeni liste ve site oluşturmayı, iş akışları oluşturmayı ve yönetmeyi,kullanıcı girişlerini yönetmeyi, çeşitli özelleştirmeler yapmayı öğrenerek pratik örneklerle bu bilgiler güçlendirilecektir.

Bu eğitimimiz de 5 gün boyunca Sharepoint 2010 ortamının nasıl kurulacağı, konfigüre edileceği, nasıl yönetileceği ve bu ortamdaki site ve kullanıcıların nasıl izleneceğine yer verilmektedir. Ayrıca Office 365'teki Sharepoint Online ve Sharepoint 2010 SP1 ile gelen yenilikler de bu eğitimin kapsamında yer verilerek öğretilecektir.

Bu 2 günlük Sharepoint 2010 eğitiminin amacı; katılımcılara Sharepoint 2010 ile birlikte gelen yeni Ribbon arayüzünü, iş akışları oluşturmadaki yenilikleri ve özelleştirme yapılabilecek noktaları anlatarak daha etkili ve verimli iş çözümleri geliştirmelerini kazandırmaktır.

Sizi Hemen Arayalım
Sizi Hemen Arayalım