Bu eğitim sonunda katılımcılar, bilişim sistemleri üzerinde genel kabul görmüş metodolojinin üzerine çıkabilecekler ve daha gelişmiş sızma testleri / saldırma yöntemleri hakkında bilgi sahibi olabileceklerdir. Zafiyet bulma metodolojileri ve bu zafiyetleri exploit ederek sızma yöntemlerini kullanarak sızma testleri gerçekleştirebilecekler. Bunun yanında Metasploit Framework’ü ile modül ve isteğe özel Meterpreter script’leri geliştirerek sızma testlerini gelişmiş seviyeye taşıyabilecekler.

Hacker gibi düşün, güvenlik uzmanı gibi önlem al! Saldırı tekniklerini inceleyip, uygulayıp, karşılığında nasıl engellenebileceği konusunu uçtan uca tartışıyoruz. Yoğun ve uygulamalı bir eğitim sizleri bekliyor.

Sızma testleri (Pentest) günümüz kurumsal firmalarının güvenlik politikaları içerisinde en temel bileşen haline gelmiştir. PCI, SOX, Iso 27001, HIPAA gibi standart ve yönetmelikler pentest çalışmalarını zorunlu tutmaktadır. Cyberage Pentest eğitimi diğer pentest eğitimlerinden farklı olarak %100 uygulamalı olarak gerçekleşir. Eğitimdeki her konu gerçek hayat senaryosu haline getirilerek katılımcılara sunulmakta ve laboratuvar ortamında uygulamalı olarak tecrübe edilmeleri sağlanmaktadır.

Sizi Hemen Arayalım
Sizi Hemen Arayalım