Microsoft Word Temel (2010) eğitiminin sonunda katılımcıların Word belgelerini düzenleyebilmeleri, biçimlendirme işlemlerini yapabilmeleri, dokümanlara tablo ekleyebilmeleri, ve bilgilerini grafikler halinde gösterebilmeleri amaçlanmaktadır. Ayrıca sayfa yapısı ayarları, ön izleme ve yazdırma seçenekleri de işlenecektir.

Microsoft Word İleri (2010) eğitimi sonunda katılımcıların doküman oluştururken stil ve şablonları kullanabilmeleri, adres-mektup birleştirme seçeneklerini uygulayabilmeleri, belgelerine şifre koyabilmeleri amaçlanmaktadır.

Microsoft Excel Temel (2010) eğitiminde katılımcıların Excel 2010’da tablolar oluşturabilmeleri, temel hesaplamaları bu tablolar üzerinde yapabilmeleri, bu tablolardaki bilgilerden grafikler oluşturabilmeleri, ve oluşturdukları Excel sayfalarını istenilen şekilde yazdırabilmeleri amaçlanmaktadır.

Microsoft Excel İleri (2010) eğitimi esnasında katılımcıların Excel 2010’u kullanarak veriler üzerinde sıralama, filtreleme ve alt toplam gibi işlemleri yapabilmeleri, analiz işlemleri için gerekli fonksiyonları kullanabilmeleri ve koşullu biçimlendirme ayarları ile özet tablo seçeneklerini detaylı bir şekilde öğrenebilmeleri amaçlanmaktadır.

Bu 2 günlük Microsoft Excel Expert (2010) eğitiminde katılımcılar, Excel konusundaki bilgilerini, problem çözme becerilerini güçlendireceklerdir. Ayrıca ileri fonksiyonlar sayesinde veri tabloları üzerinde daha etkin analizler gerçekleştirebilecek, diğer programlarla veri alış verişi sağlayacak araçları kullanma konusunda bilgi edinecekler.

Microsoft Outlook Temel eğitiminde katılımcıların Outlook 2010’u kullanarak e-posta gönderebilmeleri, detaylı e-posta seçeneklerini kullanabilmeleri, kişi listelerini yönetebilmeleri, görev yönetimini Outlook üzerinden yapabilmeleri, takvimi kullanarak toplantılarını Outlook üzerinden planlayabilmeleri amaç edinmektedir.

Microsoft Outlook İleri (2010) eğitimi esnasında, katılımcıların detaylı olarak e-posta, takvim ve görev seçeneklerine hakim olabilmeleri, kişisel klasörleri doğru ve etkin bir şekilde kullanabilmeleri ve e-postaları belli kurallar dahilinde arşivleyebilmeleri amaçlanmaktadır.

Microsoft PowerPoint Temel (2010) eğitiminde katılımcıların PowerPoint programını kullanarak sunumlar hazırlayabilmeleri, slaytlarına metin, resim, şekiller ekleyebilmeleri, verilerini slaytlar üzerinde tablolar halinde gösterebilmeleri, tüm bunları yaparken de dikkat etmeleri gereken ana kuralları öğrenebilmeleri amaçlanmaktadır.

Sizi Hemen Arayalım
Sizi Hemen Arayalım