Yönetici Bakışıyla Yazılım Projelerinde Verimlilik ve Kalite eğitiminde, başarılı ve karlı proje yapabilmek için bilinmesi gereken kavramlara yakınlık sağlanması tasarlanır. Proje yönetim şeklinin belirlenmesinde doğru karar verme ve bu kararlardan sonra yapılabilecek hataların maliyet oluşturmadan önüne geçme yöntemleri ile ilgili bilgiler iletilecektir. Zarar üretecek takım modellerinin önüne geçilmesi ve çoklu proje yönetimlerinde doğru organizasyonun kurulması gibi, kaynak yönetiminde dikkat edilmesi gereken önemli unsurları göz önüne getirecektir. Projelerdeki kritik aşamalara nasıl hakim olunacağı da eğitim sonunda katılımcıların bilgilenmesi hedeflenen başlıkları arasında yer alır.

Her seviyedeki çalışanın genel olarak siber güvenlik risklerini anlayıp; hem iş hayatını hem de günlük hayatını yakından ilgilendiren bu tehditler ile ilgili gereken güvenlik becerilerini edinmesi amaçlanan eğitimdir.

İş Birimleri için Yazılım Projelerinde Kalite ve ROI Arttırma Yöntemleri eğitiminde, yazılım projelerinde karar verici, analist, iş uzmanı ya da diğer görevlerde bulunacak olan İş Birimi uzmanlarına ve yöneticilere başarılı, kaliteli ve yüksek ROI oranına sahip yazılım projelerinin nasıl gerçekleştirilebileceği aktarılacaktır. Sektörde oluşmuş deneyim ve pratiklerden yola çıkılarak ve başarılı yazılım projelerinin ortak özellikleri ile yazılım projelerinde sıklıkla yapılan hatalar baz alınarak, ROI, analiz, test, projenin yönetimi, projeyi en doğru şekilde teslim alma gibi anahtar süreç adımlarından bahsedilecektir.

IK Profesyonelleri İçin Teknik İşe Alımda Yazılım Kavramları eğitiminde İnsan Kaynakları Uzmanları, İnsan Kaynakları Yöneticileri için teknik işe alım süreçlerinde yazılım kavramlarının açıklanması tasavvur edilir.

Pek çok şeyi yönetiyorsunuz. Ya kariyerinizi? Kariyerinizde hedeflediğiniz noktalara gelmenize engel olabilecek komplolar neler? İçinde olduğunuz ya da yakın dönemde karşınıza çıkabilecek tuzaklar var mı? Bunlara karşı nasıl tedbirler alabilirsiniz? Tüm bu soruların yanıtlarını Yönetim Becerileri ve Kariyer Tuzakları eğitimimizde temin edebilirsiniz.

Daralan pazarda, hizmet sektöründe, artan rekabette ve patlak veren global krizde nasıl müşteriye nasıl güven aşılanır? Maliyetleriniz artarken altın değerindeki sadık müşterilerinizi kaçırmadan nasıl elinizde tutabilirsiniz? Dövizmiş, operasyonel maliyetmiş, teknolojik atılımlarmış derken bilançoda nasıl yüksek kar marjları edinilir? Peki bunlar olurken yarattığınız maliyet artışı mıdır yoksa cebinize giren kar ve pazar payınızdaki yükseliş midir?

Müşterilerin beklentide sınır tanımadığı, rakiplerin sürekli yeni ürün lansmanı yaptığı perakende, üretim,teknoloji ve telekomünikasyon sektörlerine yönelik bir pazarda şirket karlılığını ve pazar payını maksimize edecek ürün stratejisi nasıl izlenmeli? Başarılı bir ürün yöneticisi olmak için ne yapmalı?

Performans marketing konusunda önde gelen kurgulardan olan Affiliate Marketing çalışmaları son 5 yılın en iyi trendleri haline geldi. Kazan-Kazan sistemi ile ilerleyen ve aslında reklam çalışması olmadığını duymuş muydunuz? Affiliate marketing'e kesinlikle bir reklam çalışması diyemeyiz.

Sizi Hemen Arayalım
Sizi Hemen Arayalım