Mac OS X Mountain Lion temel eğitim programlarından biridir.

Eğitimde Mac bilgisayarların Windows PC ve sunucularının bulunduğu bir yapıya nasıl entegre edilebileceğinden bahsedilecektir.

Bu eğitim programında çok sayıda Mac bilgisayarın belirli bir plana göre nasıl yerleştirilip yönetileceği öğretilecektir.

OS X Mountain Lion kullanıcılarına verilecek teknik destek ve bu işletim sistemi ile ilgileri sorun giderme yöntemleri anlatılacaktır.

Installation, Storage and Compute with Windows Server 2016 eğitimiyle katılımcıların planlama, uygulama ve depolama çözümleri ve Server 2016 kurulum sonrası aşamaları detaylı bir şekilde yer verilmektedir. Server 2016 yapısına geçiş işlemlerinin nasıl yapıldığını ve yönetimi hakkında bilgi sahibi olurlar; Server 2016’da bulunan yenilikleri görebilir bu bilgilere sahip olmaları amaçlanır.

OS X Server Essentials 10.8 eğitimi, Teknik koordinatörler ve giriş seviyesindeki sistem yöneticilerinin Mountain Lion işletim sistemi üzerinde OS X Server kurup devamlılığını sağlayabilecek yetenek ve bilgileri edinmeleri için hazırlanmış eğitimlerdendir.

3 günlük eğitim 3 faz halinde büyük bir şirkete Office 365'in pilot olarak kurulması, uygulanması ve geliştirilmesi konuları yer almaktadır. İki ana bölümden oluşan eğitimin ilk 6 modülde dersin eğitim aşamasını, son modülde de vaka çalışması ile gerçek dünya senaryosu uygulanarak, büyük bir şirkete Office 365 yapısı anlatılacaktır.

Identity with Windows Server 2016 eğitimiyle katılımcıların Active Directory ile gelişmiş kimlik yönetimi yapısını ve yeni gelen rolleri içermektedir. Server 2016’ya geçiş işlemlerinin nasıl yapıldığını ve yönetimi hakkında bilgi sahibi olurlar; Server 2016’da bulunan yenilikleri görebilir bu bilgilere sahip olmaları amaçlanır.

Sizi Hemen Arayalım
Sizi Hemen Arayalım